گارانتی بازگشت وجه رشدتایم

در وبسایت رشدتایم تمامی محصولات (به جز دوره‌های بلند مدت که شرایط بازگشت وجه متفاوتی دارند) دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 14 روز (به مدت دو هفته) پس از خرید است و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید (از طریق بخش پشتیبانی) تا تمام وجه پرداختی شما، پس از هماهنگی های لازم به حسابتان بازگردانده شود.

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

ما به محصولاتمان ایمان و اطمینان کامل داریم. می دانیم اگر در دوره های آنلاین و حضوری مان ثبتنام و شرکت کنید، خواهید فهمید که برای هر دوره چقدر زحمت کشید شده و از نظر محتوا و نحوه برگزاری غنی و منحصر به فرد است. از آنجایی که می خواهیم شما بتوانید با خیال راحت  و آرامش خاطر از محصولاتمان استفاده کنید.ببنید که دوره ها و محتوای تدریس شده چقدر منحصر به فرد و خاص هستند.

رشدتایم به شما متعهد می شود:

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم:

1- محصولات ما کاربردی و اثربخش هستند. به شرطی که تمرینات و اقدامات گفته شده در دوره ها و یا محصولات را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهی

2- دوره ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

3- سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نباشد می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

5- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی 14 روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا 14 روز پس از خرید فرصت دارید.

شما به رشدتایم متعهد می شوید:

1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

2- نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

4- توجه داشته باشید در صورتی که از بازگشت وجه استفاده کنید، محصول مورد نظر به صورت اتوماتیک از پروفایل شما حذف خواهد شد.

دو نکته مهم :

نکته اول: برداشت ما این هست که شما با خرید 2 محصول به این نتیجه می رسید که آموزش های ما برای شما کاربردی بوده یا نه ! پس اگر 2 محصول خرید کردید و محصولات ما مورد رضایت شما نبود از بازگشت وجه محصول سوم معذوریم چون ما این برداشت رو می کنیم که آموزش های ما مورد رضایت شما نیست.

در نتیجه دوستانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند، و عضویت شان از سایت لغو خواهد شد.

نکته دوم: دقت داشته باشید که گارانتی بازگشت وجه شامل خریداری کتاب و سمینارها و کارگاه های حضوری نمی شود و تنها برای محصولات و دوره های آنلاین و غیرحضوری قابل استفاده است.
 

آیا به ضرر و زیان ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شویم به آن پاسخ دهیم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود 2 مورد از هر 100 سفارش است!

آن هم می بینی دوره ای از سایت خریدن و  هدیه دادن به فرد و آن فرد می خواهد خرید دیگه ای از رشدتایم داشته باشد و و با هماهنگی دوره دیگه ای را تهیه می کنند.)

و یا افراد به گفته خودشان فقط می خواهند با درخواست بازگشت وجه می خواهند ما را تست کنند! ( این کار واقعاً دل ما را می شکند.)

و اما سو استفاده افراد!

همیشه در کلاس هام گفته ام :

“به خودم می بالم که در جمع افراد فرهیخته و اهل آموزشی حضور دارم و داشته ام” افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. 

به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته(بجز دو مورد) و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

جهت انجام کارهای بازگشت وجه به این آدرس : roshdtime@gmail.com ایمیل بزنید و یا از بخش پشتیبانی درخواست خود را مطرح کنید، (حتماً شماره تلفن خود، اسمتان و محصول خریداری شده را نیز بنویسید) سپس راهنمایی لازم جهت رسیدگی به درخواست شما انجام خواهد شد.

خواهشی که از شما داشتیم:

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما اطمینان کامل را داریم که هر کسی با اجرای یک به یک مطالب و مباحث گفته شده در محصولاتمان نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی به صورت مستقیم و غیر مستقیم به زندگی اش باز خواهد گشت و هیچگاه به فکر این موضوع نخواهد افتاد.